Contactpersonen

Bij de aanpak van voortijdig schoolverlaten in de regio IJssel-Vecht zijn veel scholen en instanties betrokken. Hier vind je de contactgegevens van de betrokken beleidsmedewerkers, leerplichtambtenaren en RMC-consulenten.

  • De beleidsmedewerker is verantwoordelijk voor beleid voortijdig schoolverlaten.
  • De leerplichtambtenaar zet zich in voor het terugdringen van voortijdig schoolverlaten van leerlingen tot 18 jaar.
  • De RMC-consulent zet zich in voor het terugdringen van voortijdig schoolverlaten van jongeren vanaf 18 jaar en begeleidt jongeren terug naar school.

Wil je meer weten? Neem dan contact op met de contactpersoon van jouw gemeente.

RMC Coördinator regio IJssel-Vecht


Helen van der Haar
RMC coördinator
06-42 20 35 38
h.van.der.haar@zwolle.nl

Dalfsen

Postbus 35
7720 AA Dalfsen

Lyann Ohms
Beleidsmedewerker en leerplichtambtenaar
0529-48 83 29
l.ohms@dalfsen.nl
Geke Jagersma
Leerplichtambtenaar
0529-488395
g.jagersma@dalfsen.nl
RMC-consulenten: zie bij Zwolle
RMC-consulent

Hardenberg en Ommen

Postbus 500
7770 BA Hardenberg

Monique Vrielink
Administratie
0523-28 97 69
monique.vrielink@ommen-hardenberg.nl
Nienke Lambers
Beleidsmedewerker
0523-28 91 37
nienke.lambers@ommen-hardenberg.nl
Andy Veltink
Leerplichtambtenaar
0523-28 97 41
andy.veltink@ommen-hardenberg.nl
Zwanette Wesselink
Leerplichtambtenaar
06-13 62 10 77
zwanette.wesselink@ommen-hardenberg.nl
Herma Hilbrands
Leerplichtambtenaar
0523-28 97 64
herma.hilbrands@ommen-hardenberg.nl
Esther Nijmeijer
RMC-consulent
06-31 63 41 02
esther.nijmeijer@ommen-hardenberg.nl
Hanneke Heerdink
RMC-consulent
06-15 29 21 82
hanneke.heerdink@ommen-hardenberg.nl
Claudia Stegeman
RMC-consulent
06-20 07 92 30
claudia.stegeman@ommen-hardenberg.nl

Hattem

Postbus 93
8050 AB Hattem

Marlinda Wonnink
Beleidsmedewerker en leerplichtambtenaar
06-51 17 85 84
wonnink@hattem.nl
RMC-consulenten: zie bij Zwolle
RMC-consulent

Heerde

Postbus 175
8180 AD Heerde

Anne Dreke Deddens
Beleidsmedewerker
0578-69 94 94
a.deddens@heerde.nl
Arja de Bruijn
Leerplichtambtenaar
06-11 03 27 83
leerplicht@heerde.nl
RMC-consulenten: zie bij Zwolle
RMC-consulent

Kampen

Postbus 5009
8260 GA Zwolle

Eva Hinderks-Selles
Administratie
e.hinderks-selles@kampen.nl
Christian van der Worp
Beleidsmedewerker
06-11 19 58 45
c.vanderworp@kampen.nl
Roy Smit
Leerplichtambtenaar
06-12 69 41 78
r.smit@kampen.nl
Petra Hendriks
Leerplichtambtenaar
038-339 27 46
p.hendrikskampen.nl
Hetty Stob
RMC-consulent
038-339 27 05
h.stob@kampen.nl

Raalte

Postbus 140
8101 AC Raalte

Sanne Grondhuis
Beleidsmedewerker
06-51 13 94 66
sanne.grondhuis@raalte.nl
Antje van Slooten
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-23 22 61 33
antje.van.slooten@raalte.nl
Mirella Wolkorte
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
0572-347 799
m.wolkorte@raalte.nl

Staphorst

Postbus 2
7950 AA Staphorst

Anja Tuin
Beleidsmedewerker en leerplichtambtenaar
0522-46 75 65
a.tuin@staphorst.nl
RMC-consulenten: zie bij Zwolle
RMC-consulent

Steenwijkerland

Postbus 162
8330 AD Steenwijk

Reneke Boer
Beleidsmedewerker
14 05 21
reneke.boer@steenwijkerland.nl
Bernardien Hubbers
Leerplichtambtenaar
0521-53 84 28
bernardien.hubbers@steenwijkerland.nl
Marleen Heinen
Leerplichtambtenaar
06-31 77 59 26
marleen.heinen@steenwijkerland.nl
Carolien Volmer
RMC-consulent
06-30 84 19 51
carolien.volmer@igsd-sw.nl
Sonja Mulder
RMC-consulent
06-30 84 19 57
sonja.mulder@igsd-sw.nl

Zwartewaterland

Postbus 23
8060 AA Hasselt

Pietrix Jorna
Beleidsmedewerker
14 038
p.jorna@zwartewaterland.nl
Erna last
Leerplichtambtenaar
06-11 30 59 41
e.last@zwartewaterland.nl
RMC-consulenten: zie bij Zwolle
RMC-consulent

Zwolle

Postbus 10007
8000 GA Zwolle

Adriana de Graaf
Administratie
038-498 28 00
a.de.Graaf@zwolle.nl
Ramona Meza
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-12 29 97 27
r.meza@zwolle.nl
Lianne Roos
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-21 19 42 17
l.roos@zwolle.nl
Joke Pos
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-12 78 33 75
j.pos@zwolle.nl
Allard Muis
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-12 64 39 50
A.muis@zwolle.nl
Wendy Lueks
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-57 94 16 91
w.lueks@zwolle.nl
Annelieke Kersbergen
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-52 79 37 50
a.kersbergen@zwolle.nl
Martin Coers
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-55 43 36 80
m.coers@zwolle.nl
Shakyra Poll
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-25 74 61 24
s.poll@zwolle.nl
Nicole Ramaker
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-31 93 06 33
n.ramaker@zwolle.nl
Ferdy Bosscher
Leerplichtambtenaar en RMC-consulent
06-24 73 91 79
f.bosscher@zwolle.nl
Daniël Meijerink
Teamleider Leerplicht RMC | Coördinator Schakel-Makelpool
06-24 11 47 33
D.Meijerink@zwolle.nl